Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb kezdő angol...

Melyik a legjobb kezdő angol nyelvkönyv?

Figyelt kérdés
Ami szájbarágósan magyaráz. Most a New Horizon's-ból tanulunk, de nekem elég nehéz a felfogásom és nagyon nem ártana, ha a nyelvtant is érthetőbben magyarázná. Valami javaslat esetleg? Tudom, magántanár, de sajnos attól olcsóbb megoldás érdekelne.
2014. dec. 10. 08:54
 1/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


Amit ajánlani tudok: Dohár Péter: Kis angol nyelvtan.


Nekem nagyon bejött, mindent szájba rág, rengeteg (és sokszor vicces) példamondattal.

Egyes nyelvtani esetekben konkrét példát ír, hogy miért éppen azt kell használni.


Nagyjából 1700 és 2.000.- Ft között van az ára újonnan, de biztosan lehet használtan is kapni.


Remélem, segítettem.

2014. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a nyelvtan kell csak akkor én a Jenny Dooley-Virginia Evans: Grammarway-t ajánlom! Azt hiszem 4 része van (mármint annyi biztos :))

Mi az 1-esből tanulunk és 20 UNIT van, minden 5. után van egy ismétlő rész. Minden UNIT elején elmagyarázza azt az igeidőt/ vagy amiről éppen szó van, vannak benne példák is. Aztán pedig egy csomó feladat. :)


Remélem segítettem :)

2014. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 11. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!