Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanátok nekem egy...

Leforditanátok nekem egy fogalmazást?

Figyelt kérdés

A hobbi mindenkinek mást jelent. Valakinek a kedvenc időtöltését, valakinek mást.Nekem a hobbi az, amivel ki tudok kapcsolódni, elfelejtem minden gondomat. Én nagyon sokat szoktam a barátaimmal lenni.Ők a második családom. Nagyon sokat szoktunk szórakozni, és ha nem is csinálunk semmi hülyeséget, megbeszéljük az aznapi eseményeket.A második "hobbim" a zene . Akkor szoktam zenét hallgatni, amikor nagyon szomorú vagyok vagy éppen semmihez sincs kedvem. Ilyenkor megjön az életkedvem és ujra pörögni fogok. Valakinek a hobbija a tanulás. Szerintem ez nem hülyeség. Mondjuk ha választanom kellene a zene, a barátok és a tanulás között én lehet hogy a tanulást választanám. Hogy miért? Mert ha nem tanulok akkor nem viszem semmire az életben. Nagyon szeretnék sikeres lenni az életben. Szeretném megvalósitani az álmaimat, ami tudás nélkül nem következhet be. Sokan azt mondják, hogy nem vagyok normális, köztük a saját szüleim is, hogy lány létemre hivatásos katona szeretnék lenni külföldön. Erre is megvan a magyarázat. Nem szeretek egyhelyben ülni, és semmit nem tenni. Imádom a nyűzsgést, pörgést. Nekem ebből áll az élet. :)



Előre is köszi:)


2010. febr. 8. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

azt azért leírom még hogy nem biztos hogy mindenhol helytálló. Ne ez legyen minden számodra. járj utána azért a dolgoknak, nézd meg magad is szótárban

ne csak leírd tanulj, sokat jelent.

2010. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerkesztés:


For ME the hobby is when I can relax and forget every problem I have.


I think it`s not stupid - ez így nem jó. nem használják így az angolok, helyette: I don`t think it`s stupid.

2010. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Be ne add ezt a fordítást, amit itt valaki írt neked, mert a tanár egy hatalmas egyessel fog helyrezavarni! Részben azért, mert hemzseg a hibáktól, részben azért, mert irdít róla, hogy nem te írtad. A tanár nem hülye!

Írjál egyszerű fogalmazást, olyat amit te magad is meg tudsz írni. Ha érettségizni akarsz angolból, nem igaz, hogy nem tudsz összehozni egy egyzerű fogalmazást. Az a cél, hogy tudj valamit, tanulás útján, nem az, hogy kék szavak legyenek fehér papíron.

2010. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
16:38: Ez már vesztett ügy. Szemmel láthatóan be fogja adni, mivel semmi igénye sincs az önálló munkára. Keresztanyu talán majd állást is szerez neki, a kollégák nagy bánatára.
2010. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

csak érdekelne.. hemzseg a hibáktól? pl hol?


nem én írtam. csak érdekelne hol a hiba?

2010. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szabad forditasban.. De ha mar leforditottam, legalabb olvasd el.

Meaning of hobby varies. For some people it's something they like to do in their free time, for others it means something different. For me, hobby is what helps me relax and forget all my issues. I hang out with my friends a lot. They practically are my second family. We have a lot of fun together and even if we don't do crazy things, we certainly discuss the happenings of the actual day. My second hobby is music. Whenever I'm sad or feel like doing nothing, I listen to music. Music juices me up and makes me lively again.

Some people consider studying their hobby. I don't think they're silly. If I had to choose between music, friends and studying, maybe I'd go for studying. Are you wondering why? Because if I don't study I won't be able to live my life to the fullest. I'd like to lead a successful life. I'd like to fulfill my wishes which cannot occur unless I study. Some say, including my own parents, I'm insane because despite the fact I'm a girl I'd like to be a soldier abroad. I can totally explain why: I don't like to just sit around and do nothing. I love to be active and I'm fond of busy life. For me, this is what life is all about.

2010. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

17.03-nak (egyébként a 17.30-as sokkal jobb, de akkor is hülyeség azt beadni, mert aki képtelen egy egyszerű fogalmazás megírására, arról úgyse hiszi el a tanár, hogy ilyet írt. )

Itt a hemzsegés:

"for my", "do anything stupidity", my 2nd hobbyis", "haven't got fancy", (a fancy-t igeként használják, nem főnévként) "my fancy come back", "the hobby means the learning" "I'll be wastrel" (névelőhasználat), "to be succes", "in the life of the future", "make my dreams real", "lot of people", "to be professional soldier", "explanation about it", "the twirls the modern life"

2010. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem azert forditottam le, hogy megirjam a hazijat, hanem hogy akkor mar inkabb az enyembol tanuljon, mintsem abbol a masik forditasbol. Bar nem vagyok szaz szazalekik biztos, hogy egyaltalan elolvassa-e a kerdesfeltevo, vagy csak copy paste lesz az essze sorsa.(vagy meg annyi sem)
2010. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam a szövegetés köszönöm a szöveget. Amit tudtam kicsit leegyszerűsitettem, és nagyon köszönöm mégegyszer annak aki megirta. És nem adtam be ugy, mert a tanár tényleg nem hitte wolna el h én irtam ezért ahol tudtam probáltam olyan szawakat beletenni amiket és is jobban ismerek. És azért , mert nem kapok támogatást taulás terén azért nem kell mindjárt előitéleteket irni. Nem wagyunk walami jo anyagi helyzetben és nyelwtanulás terén nem áldott meg az ég jó képességekkel, az egyetlen segítségemnek wiszont külföldön akadt munkája. Mégegyszer köszönöm!
2010. febr. 9. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!