Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért mondják, hogy könnyű a...

Miért mondják, hogy könnyű a b2-es szint, amikor számomra az képtelenségnek tűnik elérni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 22:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyelvvizsgára érted. Ha idősebb leszel, könnyebb lesz. Gyakorolj sokat külföldiekkel, akkor gyorsabban fejlődsz
2015. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Én is ezért küzdök, de annyira gyűlölöm, hogy muszájból kell. A diplomához kell.. Kb. fele annyit keresek most, mintha meglenne az a t.tves ny.vizsga.
2015. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

2. vagyok.. Ja és utána sem fogom használni semmire...

(amennyit kell, külföldön megértek, elboldogulok). De a munkához nem kell...

2015. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

KK mindenkinek. :)

Idősebb...20 múltam, felsőoktatásban veszek részt.

2015. márc. 23. 23:09
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem is nehéz. A C1-hez képest teljesen általános, egyszerű témákról kell beszélni, rengeteg felkészítőanyag van a nagy nyelvekből, +ott a net, annyi mindent lehet tanulni ott is.
2015. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne nehéz, akkor réges rég meglenne már a nyelvvizsga.

Vagy az agyam nem elég hozzá; hiába tanultam gimiben is jól; hiába mentem matekot igénylő szakra (matek tárgyak elsőre meglettek).; hiába vártam gimiben a matekot jobban, mint a törit pl.

2015. márc. 23. 23:31
 7/34 A kérdező kommentje:

Még a beszéd hagyján...megtanulom.

De az írásbeli rész...meg a magnóhallgatás.

2015. márc. 23. 23:33
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elég sok embernek megvan ettől magasabb szint is. Érdekes, hogy én gyakorlatban B2 és C1 közt semmi különbséget nem éreztem.

Lehet, hogy csak a nyelv nem jó. Nekem is van olyan, ami abszolút nem fekszik, sose tudnám megtanulni. Kezdj egy másikat akkor. Egy év alatt 0-ról bőven meg kell legyen a középfok, ha következetesen tanulsz és eleget gya:korolsz.

2015. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Sztem erősen nyelvfüggő, h mi könnyű, mi nehéz. Pl angolból nehezedett mióta letettem (kb 7 éve) franciából viszont vannak helyek ahol inkább könnyebb lett a küszöb. (Ahhoz képest ami volt)
2015. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

kk mindenkinek:)

Minek tanuljak más nyelvet, hogy ha még ez se megy? :( :S

Akkor más se megy.Meg a többi még nehezebb.

2015. márc. 24. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!