Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért mondják, hogy könnyű a...

Miért mondják, hogy könnyű a b2-es szint, amikor számomra az képtelenségnek tűnik elérni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 22:42
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Valóban, a kérdésben lemaradt a "t" betű. :D De az figyelmetlenségből.


Hm, az nem elég nekem, hogy azt mondják: ne félj.

Attól még félni fogok.

Habár biztos hülyeség ez a hozzáállás vagy valami, mert más valaki örül,hogy ha ért valamit, én meg...inkább becsuknám a fülem, hogy ne halljam és ne halljak ki szavakat, hogy utána nyugtázzam: nem értem.

2015. márc. 25. 20:15
 32/34 anonim ***** válasza:
Akkor ne rpgton a legnagyobb mumusokkal kezdd, csak jatekosan, ami elvezetet okoz. Pl ha filmet nezel, akkor azt angolul, magyar felirattal tedd. Ne direkt az angolra figyelj, de ha valami erdekes kifejezest hallasz, nyugodtan nezz utana. Eleinte csak probald megszeretni a nyelvet, ne tanulj! Arra raersz akkor, amikor mar erdeklodsz.
2015. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

" hanem, hogy

TUDNI nem attol fogja, hogy

bemagolta es megcsinal 100

tipusfeladatot, hanem attol, hogy elo

szituacioban hasznalja."


Vizsgához viszont az kell! 100 típusfeladat és magolás. Könnyedén kommunikálni nem fog tudni ettől de ez B2 esetén nem is elvárás.


Szoval nagyon fontos tisztázni, hogy vizsga kell vagy tudás.

2015. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Akivel privátban leveleztem nyelvtanulás kapcsán, attól bocsi! Kitöröltem az összes privátot, így nem tudtam kinek, hová kell válaszolni. Ha valami még kell, nyugodtan írjon rám! ;)
2015. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!