Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én vagyok nagyon tehetséges...

Én vagyok nagyon tehetséges vagy csak mindenki más rosszul áll hozzá?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, kérdésem az angol nyelvre és annak elsajátítására vonatkozik.10.-es gimnazista vagyok, hamarosan felsőfokúzok, a középfokot már több mint egy éve megszereztem.A felsőfok sikerülni fog ha valaki kérdőre vonná h az h elmegyek semmit nem mutat, majd ha lesz vizsgám stb..:D Az az igazság h szerintem nem én alakítok semmi durvát, nagyon keveset tanultam klasszikus módon mindig is ( filmeket nézek orrba-szájba) de valahogy senkinek se megy korosztályomban még csak közel sem így a dolog. Tény h démonizálják a tanárok a nyelvvizsgát meg szerintem hülyén tanítanak és én szerencsére nem rájuk hagyatkoztam. Összességében tényleg nem őrdöngős az angol csak okosan kell tanulni vagy én vagyok kivételes? A kérdéssel NEM fényezni akarom magamat!

2015. márc. 31. 22:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

azt hogyha*.


Mellesleg él bennem egy olyan felvetés is hogyha mindenki úgy tanult volna meg olyan tanárokkal mint én akkor abszolút nem lennék kiemelkedő, csak nagyon gyökér módon tanítanak iskolában szerintem. Jó nem nagyon de jóval hatékonyabban is eltudná képzelni.

2015. márc. 31. 22:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Nyilván van valamiféle adottságod hozzá, illetve az is sokat segít, ha szereted a nyelvet, és ha passzív módon is, de tanulod. Én magamról tudom, hogy utálom az angol nyelvet (nem megbántva/megsértve ezzel senkit), világéletemben matekos beállítottságú voltam, vért izzadtam, mire meglett a középfokúm is. Nálad összejött az, hogy amiben tehetséges vagy, az érdekel is, és szívesen foglalkozol vele- ez nagyon nagy előnyödre fog válni, de nem kell túlmisztifikálni.

Sok sikert a felsőfokúhoz!

2015. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és bocsánat h nem fejtettem ki megfelelően a kérdést de még itt is hozzátenném: Készségeimet tekintve semmi másban nem vagyok kiemelkedő, van amiből talán átlag alatt is vagyok, ezért is fura h ebből az egy dologból kiválóan teljesítek.
2015. márc. 31. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :) mondom, nekem ez matekból van/volt, de őszintén szólva csak azért, mert büdös lusta disznó voltam világéletemben tanulás terén, és a matek az egyetlen dolog, amit nem kell tanulni, elég érteni. Az iskolákban tanított angolnak egyébként tényleg semmi értelme nincsen.
2015. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs tehedséged hozzá. Ennyi.
2015. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyelvérzéked van oszt csocsi
2015. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem rohadt könnyű az angol, én főleg filmekből meg a world of warcraftból tanultam meg angolul xdd 12 évesen lett középfokúm, most 18 vagyok és most lett meg a gazdasági felsőfokúm.
2015. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy ki hogy tud angolul, az nem vizsgakon, hanem angol nyelvteruletu orszagokban dolne el. Probalj meg elni, tanulni, dolgozni, pihenni angolul, azt majd meglatod, hogy mennyire is vagy igazan tehetseges.

Vegig hallgattam mar felso foku vizsgakat, hat mit ne mondjak. A vizsgaztato nocike sem volt jobb mint a vizsgazo lany.

2015. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én anno 12 évet sz@ptam a állami nyelvoktatásban (orosz /német). Mire jött egy osztrák nyelvtanár és pár év alatt megtanított németül beszélni.


Aztán már az angol középfok is meg volt másfél év alatt.

Amúgy tehetségtelen vagyok ami a nyelveket illeti....

2015. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az olyan emberekre, mint te, istenként tekintek :D

Én vért izzadok a nyelvtanulással, belehalok és olyan, mintha tüzes vassal vernének:S

Próbálkoztam én filmekkel, átállítottam a tv-t is angolra, de egy centit se haladok ezzel... A mesékhez egyszerűen nem lehet feliratot találni, anélkül meg a legegyszerűbb is kínai...

Téged hogy tanítottak azok, akik jól csinálták? Jól jönne néhány tanács:)

2015. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!