Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százaléktól számít jónak...

Hány százaléktól számít jónak egy nyelvvizsga (angol középfok komplex)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a százalék számít, csak megvan, vagy nincs meg, de szeretném tudni, hogy hova tegyem magam, mostanában nem ártana az önbizalmamnak... 85% lett amúgy.


Oké, manapság már "mindenki tud angolul" de egy "életem első nyelvvizsgája" akkor is első nyelvvizsga :)


2015. ápr. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

85% szerintem átlagos,

nekem középfokúm 80% , felsőfokúm 72% , középfokú angol érettségim 86% lett.

2015. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem az írásbeli 76%, a szóbeli pedig 80% lett.

igazából nem nagyon érdekelt, arra mentem hogy meglegyen. és egyedül készültem fel, nem hiányzott volna a pótvizsga díját befizetni.

szerintem már 80%tól jónak számít. de ha csak 60% lett volna éppen, akkor is egyrészt sehol nem számít, másrészt meg mindenki meg dícsérne, mert a lényeg hogy sikerült!!!


amúgy ez a manapság mindenki tud angolul... ezzel nem értek egyet. tény hogy sokan tudnak, de ha megnézed például az egyetemet végzett hallgatók arányát , akik még mindig a nyelvvizsga miatt nem kapták meg a diplomájukat.. hatalmas

szóval igenis nagy szó, hogy megcsináltad és sikerült.

gyakorlatban már inkább a tényleges tudás a lényeges, de pl rám úgy néztek mint egy ufóra, amikor az egyetemen mondtam hogy már 4 éve megvan a középfokúm és egyedül készültem.

szóval szerintem nem annyira megszokott ez

2015. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg, hogy sikerült, de legjobban az számít, hogy valójában élő helyzetben tudsz-e az adott nyelven beszélni. nekem volt egy osztálytársam, 80% fölötti nyelvvizsga, 90%-os érettségi angolból, minden szuper. én németes voltam (angol nyelvvizsga nélkül), és egy külföldi diákkal én simán tudtam cseverészni (angolul) vele ellentétben, aki azt sem értette, hogy mit mondott a srác. ennyit a százalékokról, az a fontos, hogy gyakorlatban is menjen!!:D
2015. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!