Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az angol kiejtésem?

Milyen az angol kiejtésem?

Figyelt kérdés

Milyen akcentusom van?


Kerlek mondjatok meg milyen a kiejtesem, konnyu megerteni? Vagy nagyon eros magyar akcentusom van?


[link]



2015. máj. 20. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban tanult angol, ausztral akcentussal. 4 ev utan teljesen jo.
2015. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én annyit tennék hozzá hogyha valamit olvasol az mindig máshogy hangzik, mintha magadtól beszélsz vagy akár egy másik emberrel beszélsz és azt felveszed. Amikor magyar szöveget olvasok fel, akkor rendesen, hangsúlyozva olvasom vagyis próbálom mert nekem második anyanyelv a magyar, de ha beszélek akkor nem, akkor csak ahogy jön, nem tudom hogy érted e mit akarok, nem tudom jobban kifejezni.


Csinálj egy olyan hangfelvételt, mondjuk amiben csak úgy simán beszélsz egy napodról és töltsd fel azt.

2015. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!