Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol után második nyelvnek...

Angol után második nyelvnek francia vagy nemet? SOS!

Figyelt kérdés

5 nyelv közül lehet választani (olasz,orosz,latin,francia es nemet) jelenleg angolt tanulok 8. Éve es nem tudom mit valasszak ezek kozul masodik nyelvnek (6 osztályos gimiben vagyok es holnapra kell leadni...) eddig a franciák es a nemeten gondolkoztam, de azt hallottam hogy nagyon nehez angol utan németet tanulni (forditva viszont konnyu) igy nehezen tudok dönteni...mindket nyelv nagyon tetszik es franciát is beszelnek Franciaországban, Belgiumban talan Svájcban is... Viszont németül Németországban svacban ausztiaban es Belgiumban...

Koszi a gyors es idoben segito válaszokat :D



2015. máj. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Német.
2015. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A francia könnyebb és élvezetesebb, a német meg hasznosabb.
2015. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vegul első helyre a francia került aztán a nemet es utana a tobbi 😊 (sorrendbe kellett állítani...) egyebkent nem gondolom h a nemet hasznosabb lenne, mert azota mar utana olvastam es sokkal tobb orszagban beszelnek franciául ( del Amerikában, Afrikában - ezeknel egyes területeken) Belgiumban luxemburgban Svájcban es persze francia orszagban de gondolom meg kisebb szigeteken is de sok mas orszagban is jol megértik a franciát 😊 es az angolok is franciát tanulnak angol utan 😄 de azert koszonom a segítségeteket 😉
2015. máj. 23. 23:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es Ausztriában mé Németországban meg tudnak angolul az emberek 😄
2015. máj. 24. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Spanyolt nem lehet?

Én arra mennék

2015. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nem lehet spanyol... És végül franciára mentem... :) elég nehéz, de örülök neki, hogy nem németre mentem :D
2015. dec. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!