Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az angol akcentusom?

Milyen az angol akcentusom?

Figyelt kérdés

Ezt nem olvastam hanem beszeltem. Milyen az angol-om?


4 eve kulfoldon elek, szerintetetk ha valaki 4 eve kulfoldon el akkor ez elfogadhato?


[link]



2015. máj. 22. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj már azzal, hogy "milyen az angolom"

A lényeg a kommunikáció.Persze nyilván feljebb akarod tenni a lécet, ami érthető is, de az idő megoldja majd az akcentusodat is.

2015. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jol megy. Ket napja amit felraktal, azon ausztral akcentussal beszeltel, belekeverve egy/ket amcsisat. Most nagyon amerikai akcentussal probalkozol. Barmilyen akcentust akarsz felszedni, ebben a korban mar meg marad. Miert nem kerdezed az ottani anyanyelvuket?
2015. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jamaikai.
2015. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de azért van még magyar "maradványtüneted." Néhány hangzó magyaros. Az o-id ((Don't, know) nem mindig kettőshangzók, hanem ó-k, az ei-id nem mindig kettőshangzók, hanem é-k, pl "Dévid". A unique hangsúlya a 2. szótagon kell, hogy legyen, az honest-ban nem ejtjük a h-t, a W-t v-nek ejted, nem félhangzónak a msh és mgh között. Az intonációd, beszédtempód jók, a hezitálások hitelesnek tűnnek.
2015. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy nagyon, nekem is főleg az 'o'-id tűntek fel, azok nem annyira 'hitelesek', de amúgy tök jó.
2015. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!