Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az angol akcentusom?

Milyen az angol akcentusom?

Figyelt kérdés

Milyen az angol kiejtesem? Jo? Vagy nagyon magyaros akcentus?


[link]



2015. júl. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van. :)

Ha kritizálni akarom, akkor annyi, hogy a g helyett mintha k-t mondanál néhol (thing..), meg néhol keveredik a brites (can't) kiejtés az amerikaival (gotta stb..). Illetve kicsit darabos, de gondolom ezt olvastad így valahonnan + ideges is voltál. De amúgy rendben van, a tipikus magyaros hiba (th helyett SZ vagy T..) elmaradt. :)

2015. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök oké:) (Én örülnék ha így tudnék beszélni)
2015. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó, de tényleg nagyon darabos az olvasás.
2015. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt nem olvastam. Es 4 eve kulfoldon elek, 16 eves vagyok. Jobban kene tudnom angolul ha mar 4 eve kulfoldn elek es egy angol suliba jarok?
2015. júl. 12. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jobban.
2015. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Jó tanács, a közepétől nagyon erőltetett az amerikai kiejtés, nagyon túltoltad.
2015. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
es jobban kene tudnom angolul ha mar 4 eve kulfoldon elek?
2015. júl. 12. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
David, mar megint Te?! Az utolso ket honap alatt nem valtozott a kiejtesed. Ugyanugy levered a Brit, ausztral Es amerikai kiejtes elet. Jobb lesz hogy eldontod melyiket akarod, illetve ahol elsz azt tanuld meg. Mint akkor irtuk, az akcentus meg fog maradni, 12 evesen keso mar nekikezdeni. Hidd el, az ausztralok nem banjak, hogy van akcentusod, de az affektalast annal jobban.
2015. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!