Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holland nyelvet érdemes? Vagy...

Holland nyelvet érdemes? Vagy egy skandináv nyelv?

Figyelt kérdés

Beszélek angolul és németül is. Elkezdtem online hollandul tanulni, és nem tűnik a legkönnyebb nyelvnek de tetszik. És tetszik még a svéd és a norveg is. Melyik a könnyebb, hasznosabb és könnyebbek-e mint a holland?


Köszönök szépen mindent!



2015. aug. 5. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul meg németül, akkor a holland nem lehet nehéz.
2015. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül csak akkor lehetne választani értelmesen,ha vannak céljaid az egyik nyelvvel. Ugyanis nem hiszem,hogy az egyik hasznosabb lenne,mint a másik,ha semmit terved sincs velük. Angol,német azért jó,mert ha találkozol egy holland/svéd/norvég emberrel,akkor már tudtok beszélni,mert a kettő nyelv közül egyiket biztos beszéli.Cikkek általában német,vagy angol nyelven vannak. Tehát ha nincs olyan vágyad,hogy valamelyik országba kiköltözz,vagy valamelyikből tolmács legyél,akkor szerintem teljesen mindegy melyiket tanulod.
2015. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
A holland az nagyon könnyű.
2015. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!