Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Doulingoval meg lehet...

A Doulingoval meg lehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon alap az angolom. Naponta kb 1-1,5 órát tanulnák.

2015. okt. 19. 21:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Igazából hasznos, de arra nemvaló hogy megtanulj rendesen angolul.

Vannak benne hibák. Pl. van benne egy mondat amkt le kell fordítani de beletesz olyan szót amit eddig sose mutatott.

Vagy! Megtanít egy mondatot amit később leskar fordíttatni veled, beírod a helyes választ, és bead valami teljesen más értelmű szót/mondatot.

Én elég sokat tudok angolul, és rengeteg hoba van a Duolingóban. Én is fejleszteni szerettem volna magam, de már az elején úgy felmérgelt a sok hibával hogy letöröltem..

2015. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szavakat tudsz vele gyakorolni de a nyelvtant egyáltalán nem magyarázza el ezt ugy kell érteni hogy megmutatja hogy hogy kell a mondatba beleirni pl. az igeidőt,de nem fogod tudni mikor használd remélem érthető amit irtam :)
2015. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem gyakorolni jó útközbe vonaton.

Más hasonlo oldalt, programot tudtok?


Esetleg olyan külföldi chatoldalt ahol lehet társalogni?(angol vagy amerikai)

2015. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Internet Polyglot hasonlo. Van magyarrol nemet, magyarrol orosz is peldaul.
2015. okt. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!