Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan könyveket,...

Tudtok olyan könyveket, amelyek kétnyelvűek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a bal oldala pl. angol, a jobb pedig magyar és ugyanaz a két szöveg. egyszer láttam egy jót. csak az francia volt.

de az is jó, ha pl. ugyanilyen, csak angol-német, csak egyszerűbb lenne, ha angol-magyar.



2015. nov. 3. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon vannak ilyenek. nem szóról szóra fordítják a könyveket, meg néha a mondatok sorrendjét is felcserélik, hogy magyaros legyen
2015. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A próféta ilyen tüköroldalas. Tudtommal az egyetlen ilyen.


[link]


Nekem annak idején viszont nem nagyon tanultam belőle. Fogd és vidd!

2015. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

viszont biztos, hogy vannak ilyenek, mert már volt is a kezemben, csak most más nyelvvel foglalkoznék. :)

2015. nov. 3. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, számosan, de az ostoba szoftver nem engedi belinkelni. Google, kétnyelvű könyvek, és az ebook.hu-s link.
2015. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. nov. 4. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:

És bocsánat, de kellett a rávezető szó, ami most jutott eszembe (a Janus), és így a kereső ezt adta, aminél alaposabb válasz nemigen van, ezek tehát a papírok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2015. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(Janus könyvekben még megjelent négy Agatha Christie novella egy kötetben, Fülemüle-villa címen)
2015. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez kedves tőled. :)

Épp ma találtam én is néhányat: pl. A canterville-i kísértet, amit a terveim szerint hamarosan el is olvasok. :)

Aztán Shakespeare műveket, Candide, a többi sajnos nem jut eszembe

2015. nov. 4. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2015. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!