Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanulhatnék meg 1 nap...

Hogy tanulhatnék meg 1 nap alatt, esetleg 1 hét alatt folyékonyan angolul beszélni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna megnézni egy horrort, de nincs hozzá magyar szinkron, így gondoltam gyorsan megtanulok angolul.
2016. jan. 21. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz hogy megnézd a horrort minek angolul beszélni? Különben meg az agy nem képes ilyenre, még egy kisgyerek eseteben sem, ennyi idő alatt.
2016. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Mert nincs magyar felirat és szinkron sem. Meg több más oka van. Nem tudom, hogy egy normál ember mennyi idő alatt tanulja meg ezt, de én nem tartozom közéjük. De, ha mondjuk én is olyan lennék, mennyi időbe kerülne?
2016. jan. 21. 11:28
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos van valami módszer, amivel gyorsabban lehet tanulni.
2016. jan. 21. 11:30
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Jo de te beszédet írtál, filmnezeshez elég csak érteni angolul. :-)

A nyelv megértése sokkal hamarabb kialakul mint a beszedkeszseg. De az sem ilyen rövid idő alatt.

2016. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik horrort?
2016. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A film címe: Rec 4 Apocalypse. Nem egy nagy film, de még nem láttam, és magyar feliratot sem találtam. Viszont sok filmmel ez a helyzet. Nem akarok többé feliratos filmet nézni gondoltam inkább megtanulok angolul. És igen a cél a beszéd megestése nem beszélni akarom akcentus nélkül. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam az elején. Az a helyzet, hogy este nem tudok aludni, ezért szoktam magamat elfoglalni valamivel.
2016. jan. 21. 12:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elfoglalhatnám magad a tanulással is.

Neten van egy csomó online nyelvlecke.

Nem fog menni 1 hét alatt. De minél hamarabb kezded el, annál közelebb vagy a célhoz.

2016. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos, este szeretném azt csinálni, amit szeretek, mert nappal hulla fáradt vagyok és figyelni aligha tudok. Éppen azért tettem fel a kérdést, hogy valami gyorsabb módszerrel megtanuljak angolul. Belevágnék én most is, ha képes lennék figyelni és megjegyezni akármit is. Nappal aludni egy-két órákat szoktam vagy perceket. Nem mintha szeretnék éjszaka fent lenni.
2016. jan. 21. 12:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ezt is lehet törölni
2016. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg ezt is
2016. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!