Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú nyelvvizsga egy év...

Felsőfokú nyelvvizsga egy év alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Jövő ilyenkor szeretnék körbelül nyelvvizsgázni felsőfokú angolból. Középfokon vagyok most. Elkezdtem angol regényeket olvasni, ezt folytatnám, néznék filmeket, sorozatokat angolul, illetve átvenném az 1000 kérdés, 1000 válasz felsőfokra készítő könyvét is. Tanárhoz külön nem tudok járni sajnos, maximum párszor azért, hogy az írásbelire a leveleimet, ilyesmiket átnézze. Szerintetek lehetséges így?
2016. febr. 1. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem középszint után max. 3 hónap a felső, ha tényleg napi szinten olvasol regényeket, nézel filmet stb.

Nekem legalábbis annyi volt, bár én későn mentem el középre is.

2016. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Napi szinten sajnos biztosan nem fogok tudni, mert mellette egyetem, munka stb. van, de hétvégente legalább szeretnék mindenképp. Vagy legalább napi szinten annyit, hogy 10-20 új szót megtanuljak.
2016. febr. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!