Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú gazdasági...

Angol középfokú gazdasági (üzleti), vagy felsőfokú általános nyelvvizsga a könnyebb, ha már általános középfokú van?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakon (gazdálkodási és menedzsment) kell szaknyelvi nyelvvizsga középfokon, vagy ezt kiváltó általános felsőfokú. Szaknyelvin az üzleti, gazdasági, és pénzügyi értendő igaz? Akármelyiket elfogadják ezek közül? És melyik a könnyebb a szaknyelvi, vagy a felsőfokú normál?

2016. febr. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem középfokú szakmai egyszerűbb. CSak egy témakör szavaival több. Felsőfokra több kell, nyelvtanból és az összes témakör elmélyítése is fontos. Több tanulnivaló.
2016. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem többre mész általános felsőfokkal, mert ha valaki ránéz egy állásinterjún hogy te felsőfokon tudsz angolul, aztmondja rendben, de a középfokra meg csak annyit hogy ez attól még középfok.
2016. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.-nak igaza van (első vagyok). Hasznosabb a felsőfok, de könnyebb a szakmai közép. Azért mondtam a szakmai közepet, mert a könnyebb utat kérdezted.
2016. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A felsőfokún nem csak annyi az eltérés középfokúhoz képest, hogy ott már politikai és gazdasági téma is szóba jöhet? Valamint már bővebb mondatokat kell használni beszélgetéskor, mint a középfokúnál. Akkor a gazdaságit megkeresem. Amúgy sok témakör van ott is, ahogy olvastam a gazdálKODÓ nyelvvizsgát, és nagyjából neten egy pdf-be beletekertem, és sok ismeretlen volt, ezért nem tudom, hogy a felsőfokúra, vagy a szaknyelvire lehet könnyebben készülni, már az általános középfokúm megvan.
2016. febr. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!