Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Linkelne valaki/ mondana...

Dexer578 kérdése:

Linkelne valaki/ mondana olyan könyvet ami angolul van, de nem nehéz szöveg?

Figyelt kérdés
A lehető legjobb az lenne ha olyan lenne hogy egyik oldalon magyarul, másik oldalon angolul van. Csak ezekből a legtöbb fizetős. De ha tudtok valami olyan angol könyvet, ami nem túl nehéz nyelvezetű, és nem minden szó után szótárazni kell, akkor azt megköszönöm.

2016. febr. 7. 21:36
 1/3 Ivett néni válasza:

Szia! Amiből biztos létezik olyan kiadás, hogy egyik oldal magyar a másik angol, az az Új Szövetség a Bibliából :) Nekem is van ilyen kétnyelvű és tényleg hasznos mert látod mi mit jelent. Mondjuk Máté evangéliumában végig történetek vannak leírva, tehát egyszerű szövegnek számít.

Ezen kívül nagyon jók az Oxford Wookworms osztályozott olvasmányai, Alexandra árulja őket, egynyelvűek ugyan, de ha a szintednek megfelelőt választasz, akkor biztos, hogy nem kell annyit szótáraznod :) Sok sikert! Ivett

2016. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiniknek szóló regényt olvass. Azok nagyon egyszerűek.
2016. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Hunger Games az nem nehéz annyira, meg a Twighlight is egyszerűbb, már ha szereted. Vagy a Büszkeség és balítéletnek van egy ilyen nagyon leegyszerűsített verziója. Még én sem olvastam, de mindenképp szeretném, ahogy láttam, meg hallottam is, hogy nagyon jó. :)
2016. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!