Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam írásbeli fellebbezés...

Dexam írásbeli fellebbezés érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég voltam Dexamos írásbeli vizsgám és minden részeredmény megvan, csak az össz 60% nincs meg. 2 pont hiányozna ahhoz, hogy meglegyen.

Az első levelem jó lett a másodiknál viszont szerintem elég kevés pontot adtak. Nyelvtanra és szókincsre is, holott semmivel nem írtam szegényesebb szókinccsel, mint az előzőnél, terjedelemre is megvolt és mindenről írtam ami kikötés volt. Ezért nem értem arra miért nem tudtak 2-vel több pontot adni. Szerintetek megéri fellebbezni, vagy úgysem adják meg azt a két pontot?



2016. febr. 19. 11:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen jártam mint te. Nekem egy pont hiányzik a szóbelin. Remélem felülvizsgálat után megadják.
2016. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megadták ?
2016. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Végül nem fellebbeztem, mert azt mondták nem adják meg.
2016. jún. 19. 19:42
 14/15 anonim ***** válasza:

az SZTE-n is elutasítanak kapásból mindent fellebbezést.

amúgy minek van fellebbezés? úgyis csak elutasítja mindenki

2016. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért van fellebbezés, hogy fizessen az ember. :D
2016. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!