Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni folyékonyan angolul?

Figyelt kérdés
és angol után németet nehéz tanulni?
2016. márc. 5. 16:30
 1/4 anonim válasza:

Hát én rengeteg filemt és sorozatot néztem, előszőr magyar felirattal aztán angol felirattal. Ha angol felriattal már megérted, akkro jöhetnek a fanfiction.

(Ha nem tudnád mi az a fanfiction: olyan történet amit wegy rajongó írt egy konyv, sorozat, film, stb alapján)

Ha british english a cél akkor brit produkciókat nézz, pl Doctor Who, Torchwood, Sherlock.

Ja és angolul után a német számomra lehetetlen volt. A német egy bonyolult, undorító nyelv a sok névelőjével meg érthetlen nyelvtánjával. Nem ajánlom, akkor már ha kemény nyelvet szeretnél tanulni akkor az oroszt javaslom. (legalábbis nekem az ment angolul után, a németet viszont hát 3 hónap után feladtam.)


21/L

2016. márc. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző vagyok, bocsi a hibákért telóról írtam.
2016. márc. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:33 pedig azon vagyok, hogy megtanuljak németül..Azt mondják könnyü a kiejtés meg a szabályok meg minden..hasonlít a magyarra..meg hogy az angol sokkal nehezebb a németnél..hát nem tudom.. mindkét nyelvet meg kéne tanulnom, csak elég nehéznek tűnik a német..
2016. márc. 9. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az angol olyan nyelv, hogy az elején könnyű, majd a nyelvtan kezd egyre bonyolultabb lenni, a német pedig olyan bonyolult az elejétől kezdve, hogy egy mondatot nem tudok leírni 2 éves tanulásom után. Egy élet is kevés ahhoz, hogy megtanuljak németül:D szerintem ha valami egyszerű nyelvet szeretnél akkor spanyol vagy angol. Francia meg német az eléggé nehéz
2016. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!