Olasz vagy francia?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben meg kell tanulnom legalább alapokon az egyik nyelvet. Külön tanárnál. Új iskolába megyek, ahol ezek a 2. idegennyelvek. Eddig latint tanultam, mert ezt kellett.
2016. márc. 31. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a franciát választanám, viszont az olasz talán könnyebb lenne most első nekifutásra.
2016. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olasz könnyebb, pláne latin után. De szerintem ne ez alapján dönts. Dönts az alapján, hogy melyiket használnád gyakrabban az életben, pl. franciául sokkal több anyag van fent a neten, de ha lehet, hogy egy nap majd Olaszországba szeretnél költözni, akkor inkább azt tanuld!
2016. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha alapfok kell a nyáron, akkor természetesen olasz.

Egyébként nyáron meg KELL tanulni alapfokon az egyiket?

2016. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsga nem kell belőle, de ők már kb. ott tartanak.
2016. márc. 31. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem francia. Én gimiben kezdtem el. Most megyek nyelvvizsgázni középszinten szombaton belőle. Először nagyon nehéz de aztán bele lehet jönni és egy nagyon szép nyelv. Nekem ez sokkal jobban tetszik,mint az olasz. Ráadásul franciául szerintem többen beszélnek,mint olaszul.

De ez csak az ÉN véleményem :)

19L

2016. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!