Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítani nekem?

Valaki lefordítani nekem?

Figyelt kérdés
Ezt a szöveget kellene lefordítani : Én általános iskola 8. osztályában tanulok. Az iskolámban 8 osztályterem van, 1 tanáriszoba, és 1 igazgatói terem. Kb. 80 gyerek van. A mi osztályunk nagy. Az én kedvenc tantárgyam a kémia, és az ének. Németórán szövegeket olvasunk és fordítunk. A szünetben a barátaimmal szoktam lenni.
2016. ápr. 3. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemetre vagy angolra vagy valami masra?
2016. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jujj, azt kifelejtettem. :D Bocsi. :D

Németre kellene.

2016. ápr. 3. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ich besuche die achte Klasse der Grundschule. In meiner Schule gibt es acht Klassenzimmer, ein Lehrerzimmer und ein Zimmer des Schulleiters. Es gibt ungefaehr achtzig Schüler. Unsere Klasse ist groß. Meine Lieblingsfächer sind Chemie und Musik. In der Deutschstunde lesen und übersetzen wir Texte. Die Pausen verbringe ich mit meinen Freunden
2016. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első mondatban az "ich besuche" azt jelenti, h

"járok (vlhova)" (besuchen + Akk.) Utána tárgyeset kell

Eine Grundschule besuchen (áLtalánosba járni)

2016. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!