Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljam? Milyen...

Hogyan tanuljam? Milyen módszerrel? Mit vegyek meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden felvázolom a story-t. Angol tanulásba szeretnék belehúzni. Rájöttem, hogy ha akarom akkor meg tudom tanulni és ötöst is tudok írni belőle. Fél évkor kettes voltam és most is év végén mivel a fél évi lehúzta pedig lehettem volna hármas. Ha belehúzok szerintem jövőre simán lehetek négyes is. Az lenne a kérdésem, hogy mit tanuljak? Hogyan? Járok angol tanárhoz de heti 1x édes kevés. Milyen feladatokat csináljak? Vagy mit? Az a problémám, hogyha leállok valakivel beszélni egy kukkot se tudok szólalni. De ha elém raknak valamilyen feladatot Témazáró feladatlapot akkor azt meg tudom írni. Nem tudom mit fejlesszek. Nem tudom, hogyan. Valakinek valami ötlet, hogy mit vehetnék meg. Valami tanuló kártya vagy program vagy nem tudom. Minden ötletet szívesen fogadok amivel tudok tanulni. Igazából szerintem az a problémám, hogy nincs szókincsem. Mert az igeidőkkel nincs bajom. Azt igazából csak meg kell tanulni. A szókinccsel van bajom szerintem. Mit tudtok ajánlani? Valami oldal? Bármi.... Előre is köszönöm a segítségeteket!

2016. jún. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Filmet kell nézni.
2016. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy hogy angol szinkron és magyar felirat vagy fordítva? Valakinek valami ötlet még?
2016. jún. 25. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Goangol.hu valakinek 1-2 hónap alatt összejött a vizsga.


Ennél jobbat egyedüli tanulásra nem találtam. Ha nem beszélsz használod napi szinten nem használ semmit...

2016. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb filmből sorozatból olyat nézz, amit már sokszor láttál magyarul.
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!