Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy ejtem ezt spanyolul...

Hogy ejtem ezt spanyolul illetve franciául?

Figyelt kérdés

Hay más de 6000 idiomas en el mundo pero nunca habrá suficientes palabras para describir cuanto te amo.


Il y a plus de 6000 langues dans le monde mais il n'y aura jamais assez de mots pour décrire combien je t'aime.


Köszi előre is! :)



2016. aug. 5. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

iliá plü dö szez mijj lang dan lö mond me il ni orá zsáme ásszé dö mo púr dékrir kombien zsö tem. :)

Spanyolul nem tudok ^^

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Spanyolul ugy ahogy le van irva annyitol eltekintve hogy a h-t nem ejted, az s az sz, es a palabras b-je kisse v-be hajlik.

A franciat nem tudom sajna :(

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. aug. 5. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

"szez mijj lang"


Az inkább "szez mill lang" lesz.


Több, mint hatezer nyelv létezik a földön, de soha nem lesz elég szó arra, hogy kifejezzem: mennyire szeretlek.

2016. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[áj mász de szejsz mil idiómász en el mundo pero nunká ábrá szufiszientesz pálábrász párá deszkribir kvánto te ámo]
2016. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Francia:


Iljá plüsz dö szi mill lang dan lö mond me il ni orá zsáme asszé dö mó púr dékrír kombjen zsö tem


Az nem "szez mill lang", hanem "szi mill lang", mert a "szez"-zel 16.000 lenne, nem csak 6.000 .

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
* ásszé
2016. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok:


Igazatok van, a számmal tévedtem, köszi hogy kijavítottatok.

De másrészről csak segíteni akartam, amit meg is tettem, úgyhogy köszönöm a lepontozást... ;)


Kérdezőnek: Ez amúgy nagyon romantikusnak hangzik! *-* Elárulod mi a célod vele? :)

2016. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!