Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvvizsgát...

Amcsih kérdése:

Milyen angol nyelvvizsgát javasoltok?

Figyelt kérdés
Középfokúzni szeretnék angolból, de nem tudom melyik nyelvvizsgaközpontot válasszam.

2016. aug. 7. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Én az Euros vizsgát tudom ajánlani, én is azt tettem, nekem nagyon bejött. Második nyelvem csak az angol, beszédben nem vagyok kiemelkedő, de 100%-os szóbelit csináltam. Nagyon kedvesek voltak, élveztem a vizsgát, biztos vagyok benne, hogy náluk csinálom a következőt is. Mindenképp nézz meg pár régebbi feladatsort a többi nyelvvizsgából is, hogy kiderüljön, melyik megy a legjobban!

Sok sikert! :)

2016. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Én a BME nyelvizsgaközpontjában tettem le a középfokút angolból, 4 évvel ezelőtt. Ők az egyik legjobbak, mert nemzetközileg elismert papírt adnak!
2016. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nézz mintafeladatsorokat és döntsd el, hogy számodra melyik a legkönnyebb. Ezt neked kell eldönteni. Legnépszerűbbek: TELC, BME, ECL. Én TELC-t csináltam.
2016. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#2, hol ismerik el?
2016. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A TELC is nemzetközileg elfogadott. Én azon voltam és nagyon jó volt.
2016. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Középfoknál TELCet csináltam, felsőfoknál Origót.

Ez egyénfüggő, hogy neked melyiknek a feladatsorai a szimpatikusabbak. Mindegyik nyelvvizsga a honlapján van egy-egy letölthető mintafeladatsor, érdemes megcsinálni őket és amelyik a szimpatikusabb. Azt is el kell dönteni, hogy neked az egynyelvű vagy a kétnyelvű fekszik jobban. Meg az is segíthet, hogy megnézed, hogy melyik központ hol bonyolít nyelvvizsgákat, ismerős helyen talán magabiztosabb az ember. Pl. felsőfoknál az egyetemem nyelvi központjában írtam/szóbeliztem, sokkal kényelmesebb volt, mint a középfoknál, ahol egy teljesen random gimnáziumban voltam, nulla helyismerettel.

2016. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiskolbász válasza:
istenem, minek lepontozni a jól válaszolókat??? kb mindenki csak a tapasztalatát írta, egyes is tök kedvesen segített, erre 55%?? menjetek a fenébe, tudjátok ki fog így válaszolni bárkinek is!
2016. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még soha nem pontoztam le senkit, ha rám gondoltál, menjél te...
2016. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!