Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan bővíthetem jobban a...

Hogyan bővíthetem jobban a francia szókincsemet?

Figyelt kérdés
"Játékos" tanulásra gondoltam. Ha linkelnétek esetleg francia feliratú magyar szinkronos filmet vagy fordítva, azt megköszönném de annak is nagyon örülnék ha olyan weboldalakat írnátok ahol online nézhetek francia szinkronnal filmeket:).

2016. okt. 12. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Ha lány vagy akkor nem lesz nehéz franciázni. Viccet félre téve, amit te is írtál online filmek felirattal, ajénlom a mozicsillagot
2016. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neten sok film van eredeti nyelven magyar felirattal.

Pl. moovie

Részletes keresőben be tudod állítani, hogy mit keresel.


Zenék hallgatása, dalszövegek megnézése, lefordítása.


Keresztrejtvény idegen nyelven.

Nem tudom, hogy franca nyelven mi a neve. Van egy sorozat. Angolul Crow, spanyolul Croa. A végén van mindig szószedet.


Tanulóknak való könyvek. Tudásszinthez vannak igazítva, kis novellák. Végén szokott lenni szószedet is. Ezeket Libriben, Alexandrában megtalálod.

2016. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!