Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak otthon japánul?

Hogyan tanuljak otthon japánul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék megtanulni japánul. Sajnos nincs tanár,aki tanítana,ugyanis ahol én lakok ott nincs. Esetleg tudnátok nekem néhány oldalt küldeni,ahol folyamatos a "tanítás"? Szóval hogy szépen,folyamatosan,lépésről lépésre legyen leírva. Kezdő,haladó meg minden ilyen stb. És tudom,így aligha meglehet tanulni egyedül,mivel nagyon nehéz nyelv,de gondoltam egy próbát megér.


Előre is köszönöm a válaszotokat!


2016. nov. 29. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdeskent ajanlom ezt.

[link]

2016. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem olyan nehéz, legalábbis nekünk magyaroknak könnyebb dolgunk van, mint más európainak.

Rengeteg hasonló kérdést írtak már ki itt gyakorin, keress rá és csemegézz, mert nem hiszem, hogy az összeset le tudnánk írni.

Mellékesen én a japán perceket (japanpelce.blog, vagy vmi.ilyesmi) javasolnám, youtubeon és facen Japán nyelvleckék magyaroknak szintén jó kezdő szinten. Illetve, mielőtt belekezdesz, tanuld meg a hiraganákat, katakanákat, anélkül lényegében meg vagy lőve. Csak ránézésre tűnik nehéznek, pár hét(nekem3) alatt elsajátítható, gyakorlás és kitartás kérdése. Mint minden nyelv esetében :)

Előre is kellemes időtöltést kívánok hozzá! ^.^

2016. nov. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vree ***** válasza:
58%

Tessék tankönyvek letöltésre.

[link]

2016. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :) <3
2016. nov. 30. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A linkelt könyvek a szerzői jogokat sértik. Csak a Dekiru 6000 Ft. Megérdemelne a honlap egy feljelentést.
2016. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!