Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő szinte a nulláról...

Mennyi idő szinte a nulláról elérni egy angol A2, B1 szintet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Sok mindentől függ. A tanulással töltött idő, a befektetett energia, na meg ugye a nyelvérzék. Nekem hála Istennek van, így anno nulláról kb 2,5 év alatt sikerült B1-es szintre jutnom, heti 5 angolórával.
2016. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tanulassal, jo modszerekkel, esetleg jo tanarral ha igenyled, max. 4-5 honap. Dr ez teljesen ember fuggo, ahogy fugg attol is, hogy milyen nyelveket ismersz, milyen szinten, es attol is, hogy mennyire ismered a magyar nyelvtant, mert nagyon nehez elmagyarazni nehany reszt, mikor a delikvens nem ismeri ra meg a magyar fogalmat sem, sajnos.
2016. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Első neked nyelvérzéked nem hiszem hogy van.

Elég gáz hogy két és fél év alatt csak B1 szintre jutottál el, ezzel a helyedben nem dicsekednék

2016. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Utolso, de bizony van. Tok nullarol kezdtem, es mivel csoportban voltam, nem hozzam alkalmazkodott a tanar. 2 ev alatt 3 csoportot mentem feljebb, senki mas ilyet nem csinalt az evfolyamomon. Azon kivul franciabol 2 honap alatt A2-es szintre jutottam. Ha nem ismered a korulmenyeket, se engem, ne mondj inkabb semmit.
2016. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindent elarulsz magadról

Ugye tudod hogy nem a tanárra és csoportra kell fogni?

Lehet tanulni otthon is meg bárhol magadtól is....

esetleg többet is haladnal...

2016. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem kellett sokat tanulnom. Szerencsére könnyen rámragadnam ezek a dolgok. Csak tudod, a csoportváltás elég nehezen ment, de én ott már nem tudtam fejlődni. Viszont szerintem nem azért írta ki a kérdést a kérdező, hogy ezeket olvasgassa. ;)
2016. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja max a kosz ragadt rád 🤣
2016. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Angol könnyebb mint a német:

Angol B1: 4-6 hónap maximum

Angol B2: 8-12 hónap (maximum 1,5 év: 18 hónap)

2017. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!