Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 angol írásbeli...

Origo B2 angol írásbeli nyelvvizsgával kapcsolatos gyakorlati kérdések. Aki már volt belőle, az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam írásbeli nyelvvizsgán és azt szeretném tudni, hogy ott magyarul fogják-e majd elmondani a teendőket, tudnivalókat? Saját szótáramat kell majd vinnem, leellenőrzi valaki előtte? Beleírhatok a fordításnál, a szövegértésnél a szövegbe? Kapok piszkozat lapot?

2017. jan. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

magyarul mondják

igen, saját szótár, angol-magyar, magyar-angol mindkettő legyen, ellenőrizhetik, de nem szokták

beleírhatsz

igen, kapsz, bár nem érdemes vele pepecselni, én a szótárazáshoz használtam, meg egy két bonyolultabb mondathoz.

2017. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyit, hogy ceruzával is írhatok? Nem a megoldásokra gondolok, hanem a szótározásra, piszkozatra.
2017. jan. 9. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!