Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti franciát vagy spanyolt...

Ti franciát vagy spanyolt tanuknátok szívesebben?

Figyelt kérdés
Miért?

2017. febr. 5. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olaszt
2017. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én francia szakos vagyok egyetemen,csak franciát tanultam,spanyolra gimiben nem is volt lehetőség.Ha lett volna,én akkor is a franciát választottam volna.

Ettől még azért tetszik a spanyol is,szerintem az is szép nyelv.


Szerintem kezdd el az egyiket,aztán ha azt tanultad pl. egy évig,utána kezdd a másikat is és tanuld párhuzamosan.

Az elejétől azért nem ajánlatos mert mi van ha összekevered.

Ha az egyiket viszont már tanulod egy évig,azt már megszokod és szerintem kevésbé fogod keverni.


Én azt látom amúgy a francia munka szempontjából elég hasznos nyelv,és pl.angol mellé jól tud jönni,spanyollal ilyen szempontból nem tudom mi a helyzet.

Azt a kérdést sem árt figyelembe venni,hogy melyik kultúra érdekel jobban.Pl. Spanyolország és esetleg Dél-Amerika ,vagy Franciaország,Belgium,Svájc,Kanada?

2017. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!