Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet egy nyelvet...

Hogyan lehet egy nyelvet gyorsat elsajátítani?

Figyelt kérdés
Beszélek angolul és olaszul is, 1 éve kezdtem franciát az egyetemen de valahogy nem megy pedig olasz után könnyebben is kellene mennie de mégis nehéz. Tudtok ajánlani tippeket,oldalakat,könyveket, bármit amivel felgyorsíthatnám a tanulást? Az is probléma számomra hogy mindent csak vizsgára gyorsan megtanulok és utána el is felejtem de van hogy már vizsga közben elfelejtem,leblokkolok, persze ez azért is van mert nem elég hatékonyan tanulom meg csak gyorsan akarok mindent..
2017. márc. 4. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Sok magolással.
2017. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már a 3. idegen nyelved, akkor már tudod, hogy NEKED mi válik be. Valószínűleg most a motivációddal van a baj. (Ha azt mondod, a vizsga a cél, és semmi más.) Egy kicsit lazulj el, és más szemmel folytasd a tanulást! - Amúgy a használat (akár passzív: filmek, zene, szövegek, nyilván rengeteget számítanak)
2017. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!