Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire érdemes portugálul...

Mennyire érdemes portugálul megtanulnom? Mennyi esély van rá, hogy használni tudom majd? Érdemes Magyarországon ezt a nyelvet választani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nahát, ezt a kérdést én tettem fel a napokban: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..


Én azért kezdtem el, mert a spanyolra nem volt lehetőségem, és nagyon megszerettem. Hogy megéri-e? Jó kérdés. Attól függ, hol akarsz élni, milyen területen akarsz elhelyezkedni. Nekem tuti megéri, mert nagy álmom Brazíliában élni. A másik meg, hogy nagyon hasonló hozzá a spanyol, így igen könnyen meg tudod utána tanulni. A harmadik az, hogy gyönyörű nyelv, főleg a brazil portugál, és nem is nehéz.

2010. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól beszélsz angolul akkor természetesen érdemes, minden nyelvnek megvan a haszna.:) Amúgy Brazília is a közeljövőben nagyhatalom lesz, így a portugáll tudók pár év múlva nagy előnyben lesznek, sok sikert:)
2010. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En tudok magyarorszagon olyan ceget, aki konkretan portugalul tudokat keres. Pl az illeto semmit nem tud, csak beszel portugalul, ezert tobbszazezres fizetest kap, mert szukseg van ra. (persze itt a folyekony angol nyelvtudas alap)
2010. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!