Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így még sikerülhet a (BME)...

Így még sikerülhet a (BME) B2-es angol vizsgám?

Figyelt kérdés

Ált. egynelvű és írásbeli.

Ez a pontozás: [link]

A két levélt jónak érzem. Az első feladat szerintem 5/5, a második 10/6 és az utolsó csak 10/2-3..teljesen összecseréltem az utolsónál a szavakat, sokat csináltam már és mindig jól sikerültek, de ezt nehének éreztem.

Így még sikerülhet a vizsga, vagy ne is számítsak rá?


2017. ápr. 2. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Az első feladat összesen 10 pont: neked van akk 10 belőle

A második 20, szval 6*2=12

A harmadiknál legyen mondjuk 2.

Össz.: 24/40, ami pont 60%. Ha ebből valamit el is rontottál, de a leveled jobb lett, mint 60% akk is még sikerülhet

2017. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok. Egyébként sztem a harmadik feladat is tök könnyű volt.
2017. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ami rosszul sikerült, az pontozásnál épp 1-szeres szorzóval szerepel, a másik kettő "duplán" számít. Ettől még bőven meglehet a legalább 40%.
2017. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

Engem sajnos nagyon megkavart az utolsó feladat, pedig a gyakorlásoknál mindig jól sikerült. Ti hogy érzitek? Milyenek voltak a feladatok?

2017. ápr. 2. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Honnan tudod, hogy mi volt a megoldás és, hogy te nagyon elrontottad? Lehet nem sikerült olyan rosszul.


Lehet én tudom rosszul, de nem kell résegységenként is elérni a 40%-ot? (Szövegértés, írás, nyelvismeret?) és összesen 60%-ot?



Én is tegnap voltam, de én a magnót rontottam el sajnos :(

2017. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, közben rájöttem h ezt készségenkent kell elérni, és a lyukas szöveg az olvasáskészség része.

Biztos ügyes voltál! :)

2017. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem interneten a cikket. BBC írta és ott vannak a szavak is. 3 lett belőle jó sajnos.
2017. ápr. 2. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Be tudnád linkelni?

Sztem nekem tök jól sikerült az írásbeli, kb az összes feladat közül egyben nem vagyok biztos, meg a leveleek is jól mentek.

A hallás utáni értés nem ment sajnos jól :(

2017. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, ez volt az:

[link]

2017. ápr. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!