Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan nyelvkönyv amihez...

Van olyan nyelvkönyv amihez egy németből analfabéta mégis megtudja tanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy Maklári Tamás Lazán németül sorozata egész jó.

Egyetemen kezdem majd el tanulni a németet, de mint tudjuk, heti másfél órában nem sokra lehet jutni.

Ezért elszeretnék már hamarabb kezdeni alapozni. Van még egy Pons nyelvkönyvem, de nem túl sok benne a feladat, ezért keresek hozzá pluszba valamit.


Tudni kell hogy a kérdésem arra vonatkozott, hogy már tanultam németet, hosszú-hosszú évekig, de fejlődést egyáltalán nem produkáltam, max a kiejtésem van meg.

Tehát olyan könyv kellene ami nulláról épít fel, de nem is konkrétan iskolai tankönyv. Abból volt már Kontakt, meg más egyéb ami suliban szokott lenni, de nagyon rosszak voltak.


Köszi a segítséget. :D


2017. ápr. 14. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó könyvet ismerek, igaz ez nem egy sorozat csak egy könyv. De ez tartalmazza a német nyelvtan minden részét. Érthetően magyaráz és feladatokat is tartalmaz. Érettségire ebből a könyvből tanultam meg a nyelvtani részeket az a címe, hogy Német nyelvtan elmélet és gyakorlat szerzője pedig Horváthné Lovas Márta. Ez a könyv egészen az igeragozástól a függőbeszédig mindent tartalmaz, és szerintem érhető is.
2017. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!