Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vajon sikerülhet elérnem...

Vajon sikerülhet elérnem min.88%-ot ezek alapján?

Figyelt kérdés
már van egy középszintű nyelvvizsgám,de a plusz pontok miatt szükséges emelteznem, mennyivel nehezebb az emelt érettségi a középfokú nyelvvizsgánál? nehéz 80%-ot elérni, ha a középfokún 75%-ot értem el?

2017. ápr. 26. 19:07
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nem nehezebb csak érettségin jobban rámennek a nyelvtanra viszont több időd van. Nekem 75% lett a nyelvvizsgám és fél évvel később 78% az emelt érettségim (középszintű 94%) szóval szerintem nem nehezebb.

Középfokú nyelvvizsgád vagy középszintű érettségid lett 75%?

2017. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a középfokú nyelvvizsgám lett annyi és most emeltezni szeretnék
2017. ápr. 28. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ilyen lett a középszintű nyelvvizsgám, az emeltem meg 76%, bár igaz, a levélírást elcsesztem. Aztán csináltam egy felsőfokút, az 85% lett XD Szerintem az érettségi nehezebb mert jobban rámegy a nyelvtanra, de nyilván azért meg több pontot kapsz, mint egy felsőfokúért.
2017. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!