Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban sikerülhet...

Ebben a hónapban sikerülhet elérnem hogy 7-essel kezdődjön a súlyom?

Figyelt kérdés

Kb fél éve fogyózok, de először csak lájtosan kezdtem..., mert nem akartam hirtelen megvonni a szervezetemtől a kajákat amiket addig ettem, most egy hónapja eljutottam oda, hogy már nem kivánom a "rossz" kajákat, és most jobban belehúztam a fogyókúrába, és egy hónap alatt lement 5 kiló, és utána megállt a fogyás pár hétig. De most újra beindult. Megfelelően és egészségesen eszem, és minden másnap egy órát mozgok.

közel 98 kg-rol indultam, egy hete mértem magam utoljára, és akkor picivel kevesebb mint 85 kg voltam (holnap állok mérlegre újra) . Az átlag testsúlyom 75 kg. Most az a célom, hogy sikerüljön a hónap végére elérnek azt hogy 7-essel kezdödjön, még ha 79,9 , de akkor is. :). Utána a jövőhonapban a következő végső cél a 75 kg lesz. Sikerülhet ezt elérnem ebben a hónapban, és a jövőhónapban hogy elérjem a 75 kg-ot? (azért tettem fel a kérdést, mert elejében amikor csak "lájtosan" fogyóztam , lassan fogytam, de amikor már megszoktam, és mozogam is mellé, utána lement 5 kg egy hónap alatt, utána megállt hetekig, de most megint beindult, és azt szeretném kérdezni hogy sikerülhet-e ezeket elérnem , olyan sorrendben ahogy azt leírtam) Vagy ez a 2 hónap kevés idő lefogyni 9-10 kg-ot?


2011. júl. 3. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Férfi vagy? Milyen magas vagy?
2011. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!