Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerülhet...

Mennyi idő alatt sikerülhet elérnem az "álom" súlyt és lehet-e abból gond, hogy én már fogytam egyszer 20 kilót (a bőröm szempontjából lehet-e nagy baj)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék fogyni kb 28-30 kg-ot. Ezzel kapcsolatban olyan kérdéseim lennének,hogy: Ha naponta mozgok 30-40 percet(szobabiciklin,ell.tréneren,séta által vagy futás formájában) és végzek külön popsira,hasra és kézre gyakorlatokat,akkor mennyit fogyhatok pl. 1 hónap alatt?(nem ennyi idő alatt gondolom leadni ezt a sok felesleget). Szeretném ha nem lógna a bőröm fogyás után ezért gondoltam hasra lábra és karra erősíteni. Az étrend alapjaival tisztában vagyok,csak sajnos imádok nassolni,de szeretném magam visszafogni. Egyszer sikerült 20 kilót fogynom( 2éve kb) de visszaszedtem. 16Mennyi idő alatt sikerülhet elérnem az "álom" súlyt és lehet-e abból gond,hogy 16L/171cm/97 kg...Köszi annak,aki időt szánt rám és sajnálom ha néha kicsit értelmetlen.

2017. ápr. 7. 21:15
 1/1 anonim válasza:

Hát ezt kitartóan és nassolás mentesen lehetne elérni

De utána meg is szeretnéd tartani a súlyodat nem?

Pl ha nem figyelsz oda a kajára akkor semmi képpen se jó..

De a napi 1 óra se lenne rossz

2017. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!