Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo-val ilyen szinten...

Duolingo-val ilyen szinten meglehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Szeretnék csak olyan szinten egyenlőre megtanulni, hogy értsem a játékokban a párbeszédeket nagyjából és a küldetési célt például.


Németet tanultam ált.iskolában és középsuliban is abból is érettségiztem de vmiért nem tudom pontosan megérteni hogy miért az angol szöveg valamiért jobban "tetszik".

Én nem is tudom ezt megmagyarázni, de szívesen (hülye példa) állítom be a játék nyelvét angolra mint németre jobban el is tudok igazodni a menüpontogban mintha németül lenne XD


Szóval a duolingo-val megtudnék tanulni angolul úgy hogy értsem a párbeszédeket?

És ha igen akkor mennyi idő úgy kb?


Válaszotokat előre is köszönöm, és elnézést a sok rizsáért! ;-)



2017. máj. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többet ér egy átlagos iskolai angol tanárnál.
2017. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, azért írok :)
2017. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam, tanultam sok újat, a legnagyobb előnye igazából a hátránya is: rendszeresen mindent átismételtet, így nem esel abba a hiábba hogy amit megtanulsz 1 hét alatt, másik hétre elfelejted s csak az új lecke marad a fejedben mindig, viszont emiatt borzasztó unalmas lesz egy idő után ez a tanító program, legalábbis én 12. szint (asszem) után meguntam.


Szerintem a Duolingo hasznos, de ne erre alapozz mindent, napi 20 perc mondjuk reggel vagy este, s szépen lassan segít fejlődni, de ne várd tőle hogy megtanít angolul :\. Szerintem bár rengeteget fejlődik a program, de még így is csak "béta" verziónak nevezném mint online ingyenes nyelvtanító program, közel se ér fel egy oktató kurzussal.


De töltsd le s mond meg te hogy milyen :).

2017. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. máj. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!