Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol, német, francia középfok...

Angol, német, francia középfokú nyelvvizsgákkal szerintetek elégedett lehetek, vagy még tanuljak vmilyen nyelvet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 07:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem angolt felsőfokra fejleszd
2017. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire nem lehetsz ezzel elégedett, mert igy kevesebbet ér mint egy db felsőfokú. Gyúrj rá az angol felsőre, utána jöhet a német.
2017. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

azért, h. semennyire nem lehetek 3 középfokúval elégedett, sztem kapitális túlzás.

csináld utánam.

2017. jún. 7. 15:52
 4/38 anonim ***** válasza:
21%

Sok éve külföldön dolgozó menedzser vagyok bébi bogár.

2 nyelvből van felsőfokúnál magasabb szintű nyelvvizsgám, 4 további nyelvből középfokú, 1 továbbiból érettségim.

2 külföldi egyetemen szereztem posztgraduális képesítést, nyilván nem magyarul.

Csináld utánam te. (Amúgy nem kötelező megfogadni a tanácsot, de a gyerekeimnek már érettségi előtt felsőfokú nyelvvizsgájuk volt, szóval...)

2017. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

"bébi bogár+


nevezd így az anyukádat!


hogy nagyképű és lekezelő vagy, azt mondták??


ha neked tényleg ennyi nyelvvizsgád van (lenne) tudnád értékelni az eddigi eredményeimet, a 3 középfokot, mert tudnád, hogy mennyi munka és áldozathozatal van mögötte.

és ebből még lehet felsőfok is.

azonban így, hogy a teljesítményem és a zéró között egyenlőségjelet tettél, sztem te egy kamu nyelvvizsgabirtokos vagy, és eképp a szememben szánalmas is.

2017. jún. 7. 16:17
 6/38 anonim ***** válasza:
7%

Azt tisztázzuk, hogy a nagyképűsködést te már a kérdésedben elkezdted ("elégedett lehetek?"), ("tanuljak még valami nyelvet?" -- mintha akkora húdenagy teljesítményed lenne, hogy innen kezdve már csak esetleg kegyből mozdítanád meg a kisujjad).


Erre megírtam normálisan az igazságot, hogy semennyire nem lehetsz elégedett, és hogy 1 felsőfok (amúgy sokkal) többet ér mint 3 közép.


De nem, erre megsértődsz és úgy teszel, mintha éppen most hagytad volna le a visszaforduló Klein Dávidot a Himaláján, egy szál izompólóban.


A véleményemet elmondtam, ha a tanácsot megfogadod akkor megfogadod, ha nem, akkor tanulj még egy negyedik nyelvet, akkora istenkirálycsászár vagy.


Aztán csodálkozol, ha a munkahelyeden németül kellene beszélni, de meg se tudsz szólalni a gyenge középfokoddal.

2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

szerinted az nagyképű, aki még nyelvet tanulna?

nem azt mondtam, h. elégedett vagyok, hanem kérdeztem.


az is érdekes, ha vkinek annyi nyelvvizsgája van, mint te állítod magadról, és menő menedzser, mi a szart keres a gyakorin a nyelvtanulás topicban, munkaidőben is??

haha...

2017. jún. 7. 17:12
 8/38 anonim ***** válasza:
7%
Mert megtehetem. Ennyi. :)
2017. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
(Azt keresem ebben a rovatban, hogy tettem ma fel egy kérdést itt, és ránéztem, hogy jött-e válasz.)
2017. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 10 év alatt kiszenvedett angol közepem van de örülök neki nem keresek rosszul jól sem de nekem ennyi a vég aki képes rá tanuljon amíg tud. Sztem nem a papir a lényeg hanem h használni tudd
2017. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!