Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol, német, francia középfok...

Angol, német, francia középfokú nyelvvizsgákkal szerintetek elégedett lehetek, vagy még tanuljak vmilyen nyelvet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 07:55
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
javítom: de a franciáRÓL senki nem tud ledumálni
2017. jún. 8. 16:53
 22/38 anonim ***** válasza:

Tudod beszélni?

Ha nem, akkor a seggedet is kitörölheted vele, mert csak papír, és mint olyan, szemét.

2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Bocsánat a durva hozzászólásért, de én is azt gondoltam, de jól tudok németül a kzépfokúmmal aztán a nagy szart, idekinn három hónap után is sokszor köpni-nyelni nem tudok, olyan kifjezésekkel találkozom :)
2017. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
igen, kommunikációképes vagyok mindhárom nyelvből, és van módom gyakorolni, családomban német, francia rokonok is vannak.
2017. jún. 8. 22:08
 25/38 anonim válasza:
Ha valaki magas szinten "bírja" az angolt, mi értelme van az üzleti életben a németnek? Tapasztalatom szerint az ott dolgozó németek jól beszélnek angolul (habár én csak az IT üzletágban találkoztam velük).
2017. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Utolsó ez sajnos nincs így, Németországban KELL a német tudás különben nem fogadnak el.
2017. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Ha valaki magas szinten "bírja" az angolt, mi értelme van az üzleti életben a németnek?


és ki mondta, h. én az üzleti életben akarok bármit is??!!!


mert nem!


a német nekem ezerszer jobban tetszik, mint az angol!

2017. jún. 9. 10:46
 28/38 anonim válasza:

Nem rád értettem, hanem általánosan.

Nem kell kiabálni.

2017. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

26:

Ha Németországban élek, persze jó, ha megtanulom a nyelvüket, de én olyan példára gondoltam, aki nem ott él, de munkakapcsolata van németekkel.

2017. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ha beszéled ezeket a nyelveket, akkor minek a nyelvvizsga...?

Nyelvvizsgázni pontszerzés és hasonlók miatt szoktak. És igen, két, szép szemükre szokták kapni az emberek, B2 a való világban bolti vásárláshoz elég.

2017. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!