Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb Angol tanulási...

Mi a legjobb Angol tanulási módszer?

Figyelt kérdés
Mi a felépítése a tanulásnak,hogy lehetőleg a végén tökéletesen tudjak angolul? Valami jól bevált módszert keresek,tanfolyamok és fizetős tartalmak nélkül. Annak véleményére vagyok kíváncsi aki végigjárta,bevállt neki,és ha nem tudna angolul megint így csinálná.

2017. jún. 14. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magyarul mennyi ideje tanulsz? És már tudsz tökéletesen? Akkor miért írod, hogy "Angol tanulási" meg hogy "bevállt neki"? :D
2017. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem aki külföldön dolgozik vagy esetleg kiköltözik, a többség nem nagyon foglalkozik azzal, hogy tökéletesen megtanulja a nyelvet. Sok esetben nem is anyanyelvű közegben élnek, így nem is hallanak "normális" kiejtést folyamatosan. Ettől függetlenül szerintem mi magyarok elég szépen megtanulhatjuk az angolt. Nem áll tőlünk olyan távol, mint pl a japánoktól, nekik elég nehéz kiejteni. Ha valakit érdekel és folyamatosan képzi magát az biztos, hogy fejlődni fog. Tudok ajánlani egy youtube csatornát, amelyen nagyon részletesen elmagyarázza, hogy mit, hogy kell kiejteni. Amerikai angolról van szó, én azért vagyok oda. :) Sok sikert és kitartást! Ne hagyd, hogy bármi is elvegye a kedved a nyelvtanulástól, ez egy kincs manapság! A lehúzó válaszokkal meg nem érdemes foglalkozni, mi magyarok nem bírjuk elviselni, ha valaki jobb nálunk vagy jobb próbál lenni :)

Itt a csatorna: https://www.youtube.com/user/rachelsenglish

2017. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most sokan a ,,tökéletes'' szón akadtak ki.

Reméltem hogy nem az ilyen emberek írnak hanem normálisak,akik a lényeget értik,és el lehet velük jól beszélgetni erről. Tökéletes nyelvtudás az olyan hogy megérti a nyelvet ha egyszer mondják el neki,és beszélni is tud úgy hogy nem gondolkozik 10 percet rajta. Kiejtés is fontos de itt most nem az volt a kérdés hogyan lehet átváltozni angol születésüvé. Köszönöm szépen az előttem lévőnek a linket,és a bíztató szavakat 😊

2017. jún. 18. 08:01
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

"Tökéletes nyelvtudás az olyan hogy megérti a nyelvet ha egyszer mondják el neki,és beszélni is tud úgy hogy nem gondolkozik 10 percet rajta."


Ez a tudás neked már megvan, erre kaptad a középfokot.

2017. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!