Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhet nekem ez?

Sikerülhet nekem ez?

Figyelt kérdés
Angolból kb. B1,5 szinten vagyok, nemsokára vizsgázni akarok, agusztusban tervbe van a katedránál egy 3-4 hetes elokeszitoo. Szerintetek sikerulhet lerakni a középfokú nyelv vizsgát ? Ha igen, kb. mikor?

2017. jún. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az augusztusi előkészítő előtt is gyakorolsz (kimondottan nyelvvizsga specifikus feladatokkal), akkor ősszel simán meglesz.
2017. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Online nyelvvizsga-feladatsorokat hány százalékosra tudsz megírni? Hányat csináltál meg eddig?
2017. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4et ...egy otos 2 négyes es egy harmas ami nehez volt.
2017. jún. 16. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ötös, négyes meg hármas? Emelt szintű érettségikre gondolsz? A százalék érdekes, nem az, hogy hányas lett volna a jegy.
2017. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre szerintem akkor menj neki, ha a 80%-ot már stabilan hozod az otthon melegében, több feladatsorban is.
2017. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elso 92 szazalek... utana 2 74 szazalek es lett egy rossz..
2017. jún. 16. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, ősszel összejöhet. :)
2017. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!