Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga megszerzése...

2105as kérdése:

Nyelvvizsga megszerzése önálló felkészülésse, de hogyan?

Figyelt kérdés

Ha emelt angol érettségit megcsinálok min. 60% akkor kapok középfokú nyelvvizsgával egyenértékű papírt. Így több ponton is lenne felsőoktatásba: Az elért eredménye plusz 50 pont , nyelvvizsgára is jár (de max 100 a többlet pont és infóból is plusz 50 ad így áá nyelvvizsgai többet pont mindegy),.

Legkezdőbb szintről szeretném elkezdeni az angol nyelvet tanulni (még ha néha nagyobb ütemben is tudok haladni) interneten sok ilyen oldal van csak nem tudom melyik a jó.

Melyik vissz el érettségi szinte , vagy amivel érezhetően jó lennék ?

Sok osztálytársam angolul játszik és onnan is erőteljes angol "behatás éri" lehet én is elkezdek hasonlót , de valami erős alap jó lenne.

Olvasott szöveget megérteni, írni és beszéni szeretnék jól.

Tudom ez nem megy hamar, csak ön állóan szeretnék olyan szintre jutni, hogy emelt angol érettségi min. 60% legyen, hogyan kezdjek hozzá?


2017. jún. 22. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, de azért érthető remélem.
2017. jún. 22. 18:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsika, az iskolában nem tanulsz angolt? Milyen legkezdőbb szintről beszélsz? Az iskolában szépen módszeresen haladtok nyelvtannal, szókinccsel, te meg azt kiegészíted a kérdésben felvázolt módokon. A vizsgafelkészüléshez az iskola szintén segítséget ad fakultáció formájában. Nem vagy magadra hagyva. Az interneten gyakorlatilag mindegyik tanulássegítő oldal, amelyik megtetszik neked, jó.
2017. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!