Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni idegen nyelvet úgy hogy fel vagyok mentve belőle?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő, fel vagyok mentve idegen nyelvből pedig 7 évig tanultam, nevelési tanácsadóba mondták, hogy kár, hogy nem előbb jöttem mert nagyon-nagyon leterhelt a kettes szint megütése is. Soha nem tudtam nyelvet tanulni, mindig dolgozat előtt sikerült pár órával átolvasni és úgy maradt meg bennem az óra végéig, yes meg a no meg az i dont' know megy csak, és nem viccelek.


Ez mind oké lenne, magyarul is itthon el lehet boldogulni, na de itt a bibi, nem bírok itt élni még tanuló vagyok , de látom, hogy szinte lehetetlen itt megélni diploma nélkül és mivel nem vagyok túl okos ezért esélyem sincs rá, hogy sikerüljön bármi is.


Nem kifogásként, de jártam nyelviskolába - elküldtek, szerintük ne erőltessem- jártam angol tanárhoz, szerinte ne erőltessem- nézek angolul filmeket felirattal, semmi nem marad meg bennem.


Külföldön élő ismerősöm, rokonom nincs akihez kimehetnék tanulni nyelvet.


Mindenképp ki szeretnék menni külföldre, utálom ezt az undok ,gonosz, irigy , megbélyegző mentalitást ami erre az abszurd országra jellemző itt csak az boldogul akinek van diplomája, ja és kapcsolatai. ( nem vagyok liberális )


Mitévő legyek?


2017. júl. 27. 13:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!