Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Corvinuson nyelvtanulás hogy...

Corvinuson nyelvtanulás hogy működik?

Figyelt kérdés
BCE GTK-n hogy működik a nyelvoktatás? Milyen nyelveket tanulhatok ingyenesen, mennyi ideig? Milyen minőségű a nyelvoktatás? Gazdmenedzsre jelentkeztem egyébként.
2017. júl. 27. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
2 félévig tanulhatsz nyelvet ingyenesen, ezen belül szabadon dönthetsz arról, hogy ugyanazt a nyelvet akarod két félévig, vagy két különbözőt, általad tanultat vagy teljesen újat. Általában egész évre szólnak az anyagok, úgyhogy a tavaszi félévben talán nincs olyan sok értelme beülni egy nyelvi kurzusra, de nyugodtan abba lehet hagyni egy félév után, nem vagy köteles végigvinni. Nyelv elég sok van, pl. angol, német, spanyol, olasz, kínai, arab, portugál, orosz ami most hirtelen eszembe jutott. Tanulhatod őket általános formában (mint egy nyelviskolában), vagy szakmai nyelvként, ahol természetesen szakszövegekkel foglalkoztok és szakszavakat tanultok. Az oktatás szerintem jó volt, én szakmai angol közepet és orosz kezdőt vettem fel, mind a két tanár felkészült és abszolút korrekt volt. Ha van esetleg más kérdésed, akkor írj bátran.
2017. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!