Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tavasszal nehezebbek a nyelvvi...

Tavasszal nehezebbek a nyelvvizsgák?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a nyelvvizsgák erősségével kapcsolatban? Létezik, hogy tavasszal az érettségik miatt nehezebbek, de mondjuk nyáron màr egyszerűbbek? Vagy ez hülyeség és mindig ugyanolyan erősségűek? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. aug. 7. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve március végén voltam, akkor megbuktam az írásbeli részen, majd június legvégén mentem mégegyszer, akkor más sikerült. Emlékeim szerint nem volt könnyebb a júniusi.

Szerintem független az érettségitől. Hiszen ősszel is van érettségi ha úgy nézzük.

2017. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, inkább a felvételire gondoltam. Köszönöm szépen a választ!:)
2017. aug. 7. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tehetnek, törvényileg van szabályozva hogy mindig ugyan olyan nehézségűnek kell lenniük, maximum azt tudom elképzelni hogy egyiket azért érzi valaki könnyebbnek mert pl olyan témát kapott, ami érdekli alapból.
2017. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!