Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvtanulás tanárral?

Online nyelvtanulás tanárral?

Figyelt kérdés

Angolul tudok (de tanulom, fejlesztem magam.) Tanultál már otthonról tanárral? Mi a tapasztalatod? Bevált számodra? Ajánlod? Szerinted haszontalan? Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Van konkrét személy akit ajánlanál? (Jöhet privát üzenetben.)



2017. aug. 24. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, németet. Anyanyelvi tanárral. Nagyon bevált.
2017. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen szinten kezdtél vele tanulni?
2017. aug. 24. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapfokon
2017. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta már csak skype-on keresztül tanítok, igaz másik nyelvet. Nekem és a tanítványaimnak is bejön, sokkal kényelmesebb, nem kell utazni sehová, így rugalmasabb is tudok lenni. Házikat is e-mailben küldik el, én meg kijavítva vissza, így ezzel sem megy el az óra. Fizetés is online, csak megtartott óra után.
2017. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eleinte szokatlan volt, de hozzá lehet szokni.

Személy szerint jobban szeretem a szemtől-szembe oktatást de ha a világvégén vagy, esetleg nagyon egyedi nyelvet szeretnél tanulni nagy segítség, hogy az ország egész területéről választhatsz tanárt és nem vagy helyhez kötve.

2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Sokat fejlődtem.

3. Be.

4. Igen.

5. Nem.


Azt azért hozzá kell tenni, hogy nem a tanár fog helyetted tanulni, tehát ha kizárólag ettől várod a megváltást, csalódni fogsz. Ezt jobb már rögtön az elején tisztázni.

2017. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű tanárral tanultok, vagy anyanyelvivel?
2017. aug. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!