Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg BESZÉLNI...

Hogyan tanuljak meg BESZÉLNI angolul?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csomó szót, meg még szeretnék több szót megtanulni..

Ha olvasok egy szöveget akkor azt nagyjából megértem, viszont ha meg kell szólalnom angolul pl külföldön akkor hirtelen egy szó nem jut eszembe és azt sem értem amit nekem mondanak.


2017. aug. 31. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a része egyedül nehézkes. Keress egy beszélgető partnert.
2017. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasni mindig könnyebb mint beszélni. Egyrészt megnyugtato, hogy bármikor visszatérhetsz a mondat elejére ha nem érted, másrészt föleg elsö idöszakban ijesztö mikor hozzádszolnak és válaszolnod kell gyorsan. Mindenkinek más a kiejtése, lehet a szavakat sem ugy ismered mint ahogy másoktol hallod. Nehéz, de ha gyakorolsz majd beleszoksz. Keress valakit aki beszélget veled, ha más nem, akkor egy angoltanár.
2017. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!