Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi időm van megcsinálni a...

Mennyi időm van megcsinálni a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2012 szeptemberében kezdtem az egyetemet, 2016 januárjában kellett volna végeznem, de 2017 januárjában sikerült csak. Nem tudom hogy van ez pontosan de X idő után kell fizetnem vissza az ösztöndíjat. Most engem igazából nem az érdekel, hanem hogy a diplomát is bukhatom így? Már dolgozok, igaz nem a szakmában helyezkedtem el, de szeretném hogy érvényes legyen a diplomám ha már 5 évet rászántam. Tehát van annak is korlátja? Mert az engem nagyon érdekelne. Ha nem korlátlan akkor fel kell mondanom a munkahelyemen és megcsinálnom a nyelvvizsgát.

2017. okt. 1. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ameddig hivatalosan tart a képzés annak a másfélszeresét ne lépjük túl és akkor nem kell visszafizetni.

Például 3,5 éves képzésnél van 5 évünk letenni az államvizsgát és a nyelvvizsgát.

Aki kicsúszik annak csak a fele összeget kell visszafizetni de még így is elérheti a milliós összeget.

Érdemes lenne az iskoládban megkérdezni a rád vonatkozó részleteket(a ügyintézőktől).

2017. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na mégegyszer leírom...

Nem a fizetés érdekel, hanem az hogy ha csak pár év múlva csinálom meg, akkor érvényes lehet e a diplomám? vagy azt is elveszik? Egyébként lehet részletfizetést kérni azt megérdeklődtem már...

2017. okt. 1. 13:55
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt találtam:


Ugyanis, ha valaki megcsinálta az abszolutóriumot, valamint megvan a záróvizsgája is, akkor bármikor benyújthatja a nyelvvizsgáját és utána megkaphatja az oklevelét. Ennek tehát nincs időkorlátja.


Összefoglalva tehát, ha a hallgatónak megvan a záróvizsgája, akkor a nyelvvizsgát bármikor bemutathatja, időkorlát nélkül és akkor megkapja a diplomáját


[link]

2017. okt. 1. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Namost:

1: te hiteles forrásnak tekinted a hirado.hu-t? Hogy tudtál így szadolgozni, te jó ég....

2: te hoztad fel a hallgatói szerződésre vonatkozó képzési idővel kapcsolatos keretet/korlátot, ne csodálkozz, ha más is ezen a gondolatmeneten indul el.

2017. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!