Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak itt olyan emberkék,...

Sz.nikol kérdése:

Vannak itt olyan emberkék, akik 2017 december elején voltak Origo angol, középfokú, komplex nyelvvizsgán? A magnó hallgatás kérdéseire ki mit válaszolt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 15:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:

Emlékszel a kérdésekre??? Akkor válaszolok, én most voltam. De nem emlékszem Már mik voltak a kérdések... Valami közlekedési szöveg volt :) Azt tudom, hogy a Németországgal kapcsolatos kérdésre nem értettem a választ.


Azt hiszem az Amerikával kapcsolatosra az volt, hogy nem lehet 100 km/h nál többel menni egyes államokban

2017. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Én is akkor voltam, de már én sem emlékszem pontosan. Reménykedem hogy sikerült. Kíváncsi leszek mikor lesz eredmény.
2017. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Az első kérdés az volt, hogy miről beszél a beszélő, a második nem tudom melyik országban mit nem engedélyeznek. Erre nem tudtam semmit írni. A harmadik azt hiszem az volt, hogy milyen vonatkozásban beszél az illető a tinédzserekről, aztán a következő kérdés is a tinédzserekkel volt kapcsolatos, ha jól emlékszem, hogy talán mi jellemző a vezetésükre? De lehet teljesen rosszul emlékszem, aztán volt az, hogy mit tart nevetséges szabálynak nem tudom hol a beszélő, továbbá, hogy Németországban mit nem engednek és hogy nem tudom hol milyen szabályok vonatkoznak a juh, meg nem tudom milyen állatok szállítására.

Az első kérdésre azt válaszoltam, hogy a beszélő furcsa közlekedési szabályokról mesél a világ különböző tájain. Az utolsó kérdésre olyasmit írtam, hogy reggel 10 és este 7 között lehet autópályán szállítani az állatokat, rendőri kíséretben. Aztán a többire is irkáltam dolgokat , de nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem a dolgokat. Ki mit válaszolt ezekre a kérdésekre?

2017. dec. 19. 12:52
 4/43 A kérdező kommentje:
Azt én is írtam , hogy azt hiszem Kanadában nem lehet 100 km/h-nál gyorsabban menni, meg valami olyasmit is értettem, hogy nem lehet út mentén autót szerelni...
2017. dec. 19. 12:54
 5/43 anonim válasza:
100%

1 - Miről fog beszélni a beszélő?

Szabálytalan, illegális dolgokról a világ részeiről.


2 - Milyen szabályt vezettek be kanadában?

Nem lehet az autóban hagyni a kocsikulcsot.


3 - Miért vezették be ezt a szabályt?

Mert megnövekedet az autólopások száma.


4 - Hogy fűzi bele a teenegereket?

Vagy ők lopnak, vagy ők hagyják ott gyakran a kulcsokat.


5 - Milyen egyébb törvények vannak még Kanadában?

Nem szabad az utcán autót szerelni.


6 - Mely törvényt találja viccesnek a kérdező és miért?

Nem lehet amerikában 100-al menni bringával és mert ez amúgy is lehetetlen.


7 - Mi szabálytalan németországban és miért?

Szuper gyors autópályán nem lehet valamit csinálni, mert veszélyes. (de a többit nem értettem, ez sem biztos.)


8 - Mikor lehet állatokat szállítani az egyesült királyságbvan és miért?

Este 7 és reggel 10 között lehet állatokat szállítani az egyesült királyságban mert ilyenkor biztonságos. (de sokan mondták, hogy nappal lehet, nem este, szóval ez sem biztos.)


1 - a pulcsi jobb úja -> hibás volt (talán)

2 - vevő otthonában -> vette észre a problémát

3 - hasonló színű pulóver -> már nincs, ezek voltak az utolsó darabok

4 - visszafizetés -> ezt választotta a vevő

5 - 20 font -> ennyibe kerül a pulóver, ennyit kapott vissza

2017. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Huuu nagyon köszönöm a válaszokat! 70 % ( 35 pont ) lett a beszélgetés. Szóval a minimum 10 pont elég lenne a magnón, hogy meglegyen, de elég necces... Nektek hogy sikerült a beszélgetés?
2017. dec. 19. 13:16
 7/43 anonim válasza:
Nekem 36 pontom lett, szóval nekem is elég lenne az a bizonyos 10 pont, de nem gyengén parázok mert bár mindenhová írtam de tisztán sehol sem értettem a válaszokat :/
2017. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Nekem is 35 pontom lett a beszélgetés. Nem tudom. Néha így érzem néha úgy.
2017. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
A héten szerintem már meglesznek az eredmények. Írásbelizni is voltatok? Azt hogy érzitek? Szerintem elég érthető szövegeket adtak. A leggyengébben nekem a téma kifejtés volt. Amikor arról kellett véleményt mondani, hogy a gyerekeknek ne kezdődjön a suli reggel 9 előtt. A fordítás szerintem egész jól sikerült. A második feladat, amikor be kellett helyettesíteni a szöveget, arról nem tudok nyilatkozni. Ott volt egy két hely, ahova nehezen tudtam szót beilleszteni.
2017. dec. 19. 13:37
 10/43 A kérdező kommentje:
A levélre a szilveszteres témát választottam
2017. dec. 19. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!