Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak itt olyan emberkék,...

Sz.nikol kérdése:

Vannak itt olyan emberkék, akik 2017 december elején voltak Origo angol, középfokú, komplex nyelvvizsgán? A magnó hallgatás kérdéseire ki mit válaszolt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 15:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Gondolod hogy meglesz az eredmény? Nagyon jó lenne amúgy.

Én csak szóbelin voltam, az írásbelit már megcsináltam régebben. (8-as)

2017. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
Nekem már szerencsére az írásbeli összejött októberben. Szóval már csak ez kell... bár meglenne...
2017. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy az angol nyelvvizsgás eredmények kb 2-3 héttel vizsga után megvannak.Jártam felkészítő tanfolyamra és a tanárom mondta, hogy csütörtök magasságában már lehet rá számítani. Korábbi hónapokban is talán így volt, ahogy olvasgattam itt a gyakorin a válaszokat. Nektek az írásbeliről kivárták a 30 napot?
2017. dec. 19. 13:47
 14/43 anonim válasza:
Nekem leghamarabb 20 nap után jött eredmény még augusztusban, de volt olyan,hogy kivárták a 30 napot, mint most októberben. A novemberi vizsga előtt két nappal osztották meg az eredményeket... szóval eléggé kiszámthatatlan
2017. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Hát talán abban bízhatunk, hogy decemberben csak angol és német vizsgák voltak. Esetleg emiatt hamarabb végezhetnek az adminisztrációval.
2017. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy felrakják karácsony előtt. Hátha nem akarnak már két ünnep között dolgozni. Mondjuk pont ezért elhúzhatják januárra is. :D
2017. dec. 19. 14:00
 17/43 A kérdező kommentje:
még az jutott eszembe, hogy a második feladatban a pulcsi jobb ujján FOLT volt. Én sem tudtam, nem tudtam mi az a "stain".
2017. dec. 19. 15:28
 18/43 anonim válasza:
én se tudtam... de remélem a többi jó lesz :D
2017. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Lezárt állapotba került a vizsgám. Szerintem holnap , vagy holnapután meglesznek az eredmények.
2017. dec. 19. 21:51
 20/43 anonim válasza:
A lezárt vizsga nem jelent semmit sajnos :/ nekem az augusztusi vizsgánál már pár nap után lezártba került, és így is két hetet még pluszba kellett várnom. Elvileg ez aztjelenti hogy kijavították, de még ellenörzik és adminisztrálják, szóval tippemre az eredmény a jövöhét közepén lesz várható :/
2017. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!